..

Tutoriály - Koně

Roh jednorožce

2. října 2013 v 11:28 | Gipsík
Dnes si ukážeme způsob, jak lze koni ankreslit roh a udělat tak z něj jednorožce. Typů rohů je samozřejmě celá velká škála, takže pokud budete roh kreslit, stačí jen zapojit fantasii a udělat klidně nějaký kroucený, zatočený, s nějakou ozdobou... Roh, který si dneska spolu nakreslíme, patíř mezi ty jednoduché, de facto základní. jakmile se naučíte základy, můžete se při kreslení jednorožců pořádně vyřádit...

Jak se zbavit nezabarvených ploch

2. září 2013 v 17:55 | Gipsík
Vítejte u dalšího tutoriálu z mé dílny, který by mohl pomoci těm, kterým ze záhadných důvodů Howrse tým nechce ilustrace pustit do hráčského hlasování. Chyba bude možná v plochách, které jsou průsvitné a je tak jimi vidět pozadí. Tento snadný tutoriál Vám několika jednoduchých krocích pomůže tyto volné, nenabarvené plochy efektivně odstranit. Tentokrát je tutoriál ve formě jediného velkého obrázku, proto doporučuji otevřít si ho na nové záložce (kartě) a číst ho ve větším provedení, text je pak lépe čitelný.

Odznaky na nohou

14. května 2013 v 14:20 | Gipsík
Měla jsem dnes dost času, proto jsem udělala ještě přehled odznaků na nohou, které kůň může mít. Nedělala jsem žádné šílené variace ani vzácnosti, myslím, že bohatě postačí zhruba deset různých typů odznaků, které se vyskytují nejčastěji. Také odznaky na nohou můžou jednoho koně odlišovat od druhého, podobně jako odznaky hlavy, takže se je při kreslení vůbec nebojte využít.

Odznaky na hlavě

13. května 2013 v 16:03 | Gipsík
Dnes jsem se rozhodla, že Vám ukážu, jak ,,vyšperkovat" vašeho koně. Odznaky se u koní vyskytují poměrně často, proto správným namalováním můžete vašemu koni dodat určité realističnosti. Hodí se to také v situaci, kdy chcete nakreslit koně a kolorovat ho na více zbarvení. Pokud děláte třeba dva hnědáky, můžete jim také udělat rozdílné znaky a každému tak dodat na originalitě. Tak se do toho pusťme :)

Kopyta

2. března 2013 v 22:31 | Gipsík
Dneska jsem se vrhla na tutoriál na kopyta :) Pro někoho hračka, pro někoho nepřekonatelný problém. Nejsem na ně nijak zvláštní expert, ale myslím,ž e by tento tutoriál mohl ukázat poměrně snadnou a rychlou cestu ke kopytům, které zbytek výtvoru rozhodně nebudou hyzdit ;)

Tutoriál jsem dělala černobílý, protože koníka tvořím grayscale metodou, ale taková kopyta se dají nakreslit i barevně (na stíny nevezmete tmavě šedou, ale tmavou barvu, jakou používáte, to samé se světlejší barvou na odlesky, která je zde světle šedá).
 
 

Reklama