..

Prezentace - volné

Startuje nový grafický web s prezentacemi

9. prosince 2013 v 22:06 | Gipsík

Ahoj!
Dnes mám pro Vás /snad/ dobrou zprávu: v posledních několika dnech jsem usilovně pracovala na tvorbě nového webu. Jak možná víte, pokud jste si prezentaci vybírali z katalogu mých prezentací, dříve jsem prezentace nahrávala na web, na kterém jsem pracovala společně s několika dalšími autorkami. Uspořádání těch stránek mi ale bohužel nevyhovuje z několika důvodů:

Administrace stránek byla složitá.
Tvorby různých autorů se nahrávaly do jedné složky a byl v tom nevzhledný a nepřehledný zmatek.
Seznam prezentací byl nepřehledný, absolutně nerozdělený dle tématu či čehokoliv jiného.

Proto jsem se rozhodla sestěhovat svou tvorbu na jedno místo a zařídit si stránky podle svého vlastního řazení a vkusu co se týče vzhledu. Co si budeme povídat - tvorba v kolektivu je samozřejmě úžasná a velmi přínosná, ale někdy je složité se dohodnout a něco zrealizovat a proto co se týče prezentaíc preferuji spíše ,,oddělenější" tvorbu. Pokud by se na jedněch stránkách udělaly rubriky podle autora, práci v kolektivu nic nebrání, ale jak jsem řekla, na tomhle webu to bylo prostě nepřehledné a přeházené :)

Prezentace na těch stránkách zůstanou, ale nové prezentace už budu dávat jedině na nový web. Doufám, že stránky budou pro vás přehlednější a uživatelsky pohodlnější, než tomu bylo při stahování mých prezentací doteď :) Navíc odteď kdykoliv, když bude na webu k dispozici nová várka prezentací, budu tuto informaci zde na blogu zveřejňova, abyste nemuseli sledovat oba blogy zároveň,a le stačilo vám jednou za čas se podívat sem.

Pokud byste měli tip k vylepšení stránek nebo téma na prezentaci (upozorňuji: v žádném případě nebudu dělat prezentace s 1D ani jinými ,,hvězdičkami" - milujte je, ale já je neuznávám a nemůžu dělat prezentace s něčím, co nemám ráda...; taktéž zapomeňte na prezentace na přání, proto dávejte za příkald obecná témata, která by mohla zajímat vícero lidí a které by si to vícero i vzalo na profil), uvítám pod tímto čllánkem nějaké komentáře :)

Gipsík-Presentations.weebly.com

 
 

Reklama