..

Marmma - Koně

Painthorse - dorost

26. září 2013 v 15:19 | Gipsík
Dnes Vám přináším na ukázku nového koně pro Marmmu. Je jím dorost paintů, kterého jsem několikrát překreslovala, než jsem s ním byla spokojená. Zároveň jsem se naučila trochu lépe kolorovat v Gimpu, nastavení vrstev se stínováním bylo pro mně poměrně dlouhou dobu oříšek, než jsem našla to správné, které vypadá dobře a neděá ošklivé barvy na místech s leskem.

Tady jsou aztím na ukázku tři painti, více jich zatím není - tento nový vzhled budou mít pouze nově narozená hříbata, těm, tkeár už jsou na světě, měnit vzhledy nebudu, zabralo by t zbytečně hodně času :)

Dilemaw
Painted Lilis
Kometa

Pro zobrazení plné velikosti si obrázek otevřete na nové stránce ;)

Painthorse

2. září 2013 v 18:30 | Gipsík
Prvním koněm, kterého jsem na Marmmu zavedla, byl nový vzhled plemene Painthorse. Jeho starou podobu kreslila Jasper.19, ale všechny z týmu jsme se shodly, že ptořebuje předělávku. Nový Painthorse má samostatné vzhledy pro obě pohlaví, oproti starému, který měl jeden ,,unisex" vzhled. Další změnou jsou tři různé typy hřívy, které mohou koně mít, aby se od sebe navzájem odlišili, což je opět změna, která na starém vzhledu nebyla.

Zároveň se zavedením nového vzhledu paintů měli hráči MS možnost zodpovědět deset otázek a pokud je vyplnili správně, dostali právo vybrat si pro ejdnoho svého painta zbrusu nový vzhled, od čehož jsem si slibovala, že se do hy dostane mnoho nových, zajímavých zbarvení, která budou moci dědit hříbata. Jak to dopadlo se můžete podívat zde:


Painted Lilium
Apofis
Black Eagle Ron

Élegance
Aranka
Black Warrior

Těchto několik zbarvení je pouze výběrem, nových zbarvení vzniklo mnohem více. Snad se teď painti stanou oblíbenějším plemenem, které budou jejich chovatelé šlechtit ke stále krásnějším zbarvením a lepším dovednostem. Jména pod náhledy zbarvení jsou jména koní ve hře, kteří se tímto novým vzhledem pyšní.

Dali jsme prostor také hráčům, kteří painty nechovali, a výměnou za jiného koně, několik tisíc Financí a zodpovězení poloviny otázek, si mohli rovněž vybrat svého vysněného painta. V současnosti se předělává i vzhled dorostu, jehož starý vzhled rovněž nevyhovuje a je ho potřeba předělat také kvůli tomu, aby Painthorse plemeno nebylo vyslovaným mixem stylů autorů, kteří dělali každý jednu věkovou fázi PH.
 
 

Reklama