..

Důležité informace

Zajímavé stránky

2. října 2013 v 10:54 | Gipsík
V tomto článku najdete stránky od velmi kreativních lidí, které mám ráda - pro jejich kreativitu, osobnost, pro to, jak se ke mně chovají a mám je za to všechno ve velké úctě. Abych nikoho nezastrkovala do pozadí, abych předešla spekulacím, že někoho upřednostňuji, nebudu seznam řadit ani podle oblíbenosti, ani podle toho, jak si na ně vzpomenu, ale podle abecedy, což je najspravedlivější a koneckonců i nejpřehlednější. Kromě přezdívky člověka a názvu jejich stránek zde najdete i krátký popis toho, čemu se věnují nebo jací tito lidé jsou.

Rekonstrukce blogu

1. května 2013 v 12:15 | Gipsík
Ahoj.
Dospěla jsem bohužel k závěru, že na blogu bude nutno provést rekonstrukci, a to poměrně rozsáhlou. původně měl blog sloužit jako informativní blog o Howrse, s návody a tipy, ale ,,sám" se v průběhu své funkčnosti přetransformoval v blog o KP. Nemá, myslím, smysl se pokoušet blogu navrátit původní funkci, proto naopak této změně pomohu.

V následujících dnech proto z blogu zmizí články o akcích na Howrse a články jim podobné. Zůstanou tu pochopitelně články týkající se Kreativního prostoru, které budou nadále hlavní náplní blogu. Kromě článků s mými rkesbami zde zůstanoua budou přibývat návody do KP. V neposlední řadě tu zůstávají také články s grafikou, tudíž katalog prezentaíc a avatarů. Kdybych je smazala, pravděpodobně byste mě ukřižovali, protože patří podle statistik k vašim nejoblíbenějším článkům. Nebudou zde chybět ani návody pro normální hru, které rovněž ponechám a možná nějaké ještě sepíšu.

Ze starých článků s akcemi (atp.) vzniknou nové, přehlednější rozcestníky. Další změnou možná projde layout, pokud se mi podaří vytvořit nějaký, se kterým budu spokojená.

Děkuji za vaší přízeň a trpělivost, pokud určité funkce na blogu budou fungovat špatně nebo se některé články špatně zobrazí ;)
Vaše Gipsík

Gipsinka na Livestreamu

12. února 2013 v 22:29 | Gipsík
Pěkný večer přeju :)

Mám rpo Vás poměrně důležitou zprávu, nevím jestli dobrou, pro mně rozhodně ano. Dnes se mi podařilo zprovoznit LiveStream (zřejmě jsem byla už poslední komu nefungoval, ale zadařilo se!), tudíž ode dneška se můžete těšit na živé přenosy z mého kreslení.

Všichni jste samozřejmě vítáni - kromě kreslení jde především o zábavu, u kreslení bývá velká legrace v podobě chatu s autorem přenosu a ,,očumovateli".
První live video byste mohli očekávat zítra, chystám se na novou krajinku. Kdo by nestihl kreslení (protože pokud budu kreslit, bude to pravděpodobně ráno, protože odpoledne jdu pryč), může omrknout záznam videa.

Gipsinčin Livestream kanál

↑ Tento odkaz vás navede na stránku, kde ,žete sledovat živé video nebo si vybrat z již proběhlých přenosů ↑

Budu se na Vás na všechny těšit ;)
 
 

Reklama