..

Kreativní diskuze / O co jde?

3. prosince 2013 v 22:48 | Gipsík


Abych stránky trochu oživila, rozhodla jsem se vymyslet ,,projekt", který by dal možnost aktivně se zapojit do chodu stránek i Vám, návštěvníkům. Projekt, díky němuž byste mohli vyjádřit svůj názor.

Došla jsme k závěru, že většinu návštěvníků tvoří hráči Howrse a část z nich jsou kreslíři, které buď zajímá tvorba ostatních, nebo se třeba chtějí přiučit či poohlédnout se po nových stylech a možnostech kresby. Jak jistě tato část návštěvníků v a možná pociťuje na vlastní kůži, Kreativní prostor je poměrně nesvobodná součást Howrse.

Do KP nepatří kresby koní nakreslených z non-stock fotky. Do KP nepatří tažní koně. Do KP nepatří koně s výbavou... Jistě si vzpomenete na další pravidla, která kreslíře omezují. Proto jsem se rozhodla založit ,,kreativní diskuze", ve kterých vždy vyberu jedno - občas poněkud kontroverznější - téma, o kterém budete moci /anonymně/ hlasovat nebo se k němu přímo vyjadřovat v komentářích.

Předem předestírám, že od tohoto projektu se neočekává, že změní svět nebo i jen takovou maličkost a zanedbatelnost, jako je témhle nějaký Kreativní prostor támhle v nějaké virtuální hře koníčcích. Je to čistě jen prostor, kde si můžete vylít srdce, postěžovat si a vyjádřit svůj názor k fungování KP a třeba najít porozumění u dalších kreslířů. Budu ráda, pokud se zapojíte, protože i já sama mám ke KP, ač ho mám ráda a ráda do něj přispívám, jisté a nemalé výtky a zajímá mě samozřejmě názor ostatních. Tak směle do toho!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama