..

Zajímavé stránky

2. října 2013 v 10:54 | Gipsík |  Důležité informace
V tomto článku najdete stránky od velmi kreativních lidí, které mám ráda - pro jejich kreativitu, osobnost, pro to, jak se ke mně chovají a mám je za to všechno ve velké úctě. Abych nikoho nezastrkovala do pozadí, abych předešla spekulacím, že někoho upřednostňuji, nebudu seznam řadit ani podle oblíbenosti, ani podle toho, jak si na ně vzpomenu, ale podle abecedy, což je najspravedlivější a koneckonců i nejpřehlednější. Kromě přezdívky člověka a názvu jejich stránek zde najdete i krátký popis toho, čemu se věnují nebo jací tito lidé jsou.


Bughs


Bughs je pro mně neuvěřitelně kreativní osoba s téměř bezmeznou fantazií. Kreslí, skládá hudbu, animuje a věnuje se mnoha dalším věcem. Blogy vypsané výše jsou jen zlomkem z jejích projektů, ale mně se právě tyto líbí nejvíce. Právě za její kreativitu i skromnost a nenafoukanost ji mám ráda :) Jsem šťastná, že s ní můžu na Marmmě spolupracovat.

Domiik

Suzie18 (Deviantart účet)

Můj obdiv patří i Zuzce, kterou budou hráči Howrse znát jako Domiik. Možná si ale spíše než jméno zapamatujete osobité kresby koní, psů (když ještě byli mazlíčci) a krajin, které prošly do KP. Styl, kterým kreslí, jsem ještě nikdy u nikoho neviděla a to z ní čení nesmírně kreativní a také moc milou osobu.

Jasper.19


Jasper zase obdivuji za její krajinky, na nichž ukazuje, že asi nápady nosí po kapsách a má jich na rozdávání. A navíc každý z nich umí perfektně zrealizovat, což je pro mně obdivuhodné, protože já každou druhou krajinku házím do koše a nikdy nedokončím, protože ji neumím zrealizovat tak, jak jsem si ji vysnila. Taktéž je Jasper mojí ,,kolegyní" na Marmmě - díky bohu za to.

Kačenka Kabrňáková


Ačkoliv je Kačenka spolu s Bughs zakladatelkou Marmmy, neměla jsem s ní na MS zatím tu čest, protože je dlouhodobě nepřítomná. Nicméně její kresby jsou strhující jak provedením, tak skutečností, že koně kreslí z hlavy, nedělá linearty z fotek.

Neilik


Aneb člověk, se kterým na Facebooku trávím dlouhé hodiny povídáním o důležitých, ale i naprosto nesmyslných věcech. Máme poměrně dost věcí společných, sdílíme názory na kvalitu některých ilustrací a zkrátka si rozumíme. Co se týče její tvorby, kreslí převážně koně, kteří jí jdou krásně od ruky a navíc nesmírně rychle odsípají. Kromě koní má za sebou ale i několik krajinek, velmi zdařilých a krásně pastelových.

tekkno25 (Steff)


Úžasná kreslířka, dle svých slov amatrské fotografka, dle mých největší profesionálka, jakou jsem kdy potkala. Všechny její fotky mají náboj, ty zvířecí pak prýští láskou ke zvířatům, která je ve Steffiných fotkách jasně viditelná. Má můj obdiv za skromnost (protože říkat si na takovéto úrovni amatér?), za neuvěřitelné fotografské oko a za tu lásku ke zvířatům, kteoru cítím naprosto stejně a dovedu ji pochopit.

Článek bude postupně doplňován

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama