..

Rekonstrukce blogu

1. května 2013 v 12:15 | Gipsík |  Důležité informace
Ahoj.
Dospěla jsem bohužel k závěru, že na blogu bude nutno provést rekonstrukci, a to poměrně rozsáhlou. původně měl blog sloužit jako informativní blog o Howrse, s návody a tipy, ale ,,sám" se v průběhu své funkčnosti přetransformoval v blog o KP. Nemá, myslím, smysl se pokoušet blogu navrátit původní funkci, proto naopak této změně pomohu.

V následujících dnech proto z blogu zmizí články o akcích na Howrse a články jim podobné. Zůstanou tu pochopitelně články týkající se Kreativního prostoru, které budou nadále hlavní náplní blogu. Kromě článků s mými rkesbami zde zůstanoua budou přibývat návody do KP. V neposlední řadě tu zůstávají také články s grafikou, tudíž katalog prezentaíc a avatarů. Kdybych je smazala, pravděpodobně byste mě ukřižovali, protože patří podle statistik k vašim nejoblíbenějším článkům. Nebudou zde chybět ani návody pro normální hru, které rovněž ponechám a možná nějaké ještě sepíšu.

Ze starých článků s akcemi (atp.) vzniknou nové, přehlednější rozcestníky. Další změnou možná projde layout, pokud se mi podaří vytvořit nějaký, se kterým budu spokojená.

Děkuji za vaší přízeň a trpělivost, pokud určité funkce na blogu budou fungovat špatně nebo se některé články špatně zobrazí ;)
Vaše Gipsík
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama