..

Prosinec 2012

Lonely night Bats

6. prosince 2012 v 15:14 | Gipsík |  Digitální kresba - Krajiny

Ahoj :)

Dneska bych vám chtěla ukázat svou třetí krajinku - a to z jednoho prostého důvodu: Dala jsem ji včera do hlasování, tak se ráda ,,pochlubím" i tady. Mám trošku depresivní náladu, takže jedna méně pozitivní krajinka. Byla docela jednoduchá na provedení, ale vymyslet ji mi trvalo opravdu děsivě dlouho. Tak doufám že se vám líbí a třeba podpoříte českou tvorbou hlasem právě pro Lonely night Bats (pokud ovšem přes hlasování projde) ;)

Stav:


Dawn of Golden Age

2. prosince 2012 v 23:34 | Gipsík |  Digitální kresba - Krajiny

Nazdárek ;)
Dneska jsem tu s další mojí krajinkou, v pořadí druhou. Jsem s ní nadmíru spokojená, protože zatím jen ,,trénuji" a myslela jsem, že do kreativního prostoru to ani nebudu zkoušet dávat. Nicméně se mi krajina zalíbila svou mystickou atmosférou, takže uvažuji, že za to ty pasy snad i dám :) Co horšího se může stát, než že neprojde a pasy stejně dostanu zpět? Jinak krajinu jsem dělala jako takový tajemný lesík při úsvitu v létě (světlušky v zimě nelítají :) Ano, ty modré zářivé tečky jsou světlušky...), ale nakonec mi to připadalo spíš jako úsvit ,,Zlatého věku", protože to má takový ten tajemný nádech. A kdybyste chtěli, můžete hlasovat i v anketě, zda mám krajinu poslat nebo ne. Třeba mě tak v rozhodnutí ještě utvrdíte nebo mi ho naopak vyvrátíte ;)

Stav:


Krajina - Froze in time

2. prosince 2012 v 11:43 | Gipsík |  Digitální kresba - Krajiny

Ahoj :)

Ráda bych Vám dneska představila další část mé tvorby. Někteří mě asi budete znát jako grafičku, od založení Howrse jsem až donedávna dělala grafiku na přání. Za celé bezmála dva roky jsem sbírala zkušenosti a v grafice se zlepšovala. Jenže bohužel, díky naprosto nepřípustnému chování některých hráčů jsem s prezentacemi - nejspíš nadobro - skončila. Co ale s nabytými zkušenostmi? Rozhodla jsem se tedy, že je nějak zužitkuji. Přirozeně se nabídl Kreativní prostor, který ještě u nás není zase tak rozšířený, protože si myslím, že máme s kreslením ještě poměrně malé zkušenosti. Tak mě napadlo, že bych to také mohla zkusit. Proto Vám dneska na ukázku přináším první ze svých výtvorů, který budu chtít prosadit buď v tomto, nebo v příštím výběru do ČP.

Tak doufám, že se Vám moje rpvní krajina alespoň trochu líbí. Není to nic extra krásného, ale na to, že jsem s kreslením krajin neměla vůbec žádné zkušenosti, to, myslím, není vůbec špatné.

Stav: Zatím není v ČP