..

Duben 2012

Jak trénovat /nejen/ šampiona 1/3

8. dubna 2012 v 23:35 | Gipsík |  Tutoriály - Howrse
Dnes Vám přináším, v těchto pozdnějších hodinách, velmi užitečný a praktický návod. A to jak trénovat koně třemi způsoby - pro obyčejné potřeby, pro potřeby plemenitby a jako šampiony. Návod bude rozdělen na tři díly, pro větší přehlednost. Dnes se můžete těšit na šampiona.

Doufám, že vám návod bude přínosem a že jsem ho nesepsala zbytečně :)

Jak přidat na fórum avatar k Owovým narozeninám

3. dubna 2012 v 18:00 | Gipsík |  Tutoriály - Howrse
Jak jistě víte, 5.4. slaví Howrse na české verzi první narozeniny. Ow se rozhodl vyhlásit soutěž o nejlepší avatar, jehož vítěz získá nějaký předmět z ČT. Jelikož někteří si s vkládáním prostě neporadí, ač to není nic těžkého, rozhodla jsem se na fóru sepsat návod, který by lidem měl pomoci (a jak je vidno, asi nepomáhá, ale to je vedlejší). Nyní si ho tu také můžete přečíst, abyste v pořádku mohli vložit i svůj avatar. Jelikož jsem byla líná návod přepisovat, zkopírovala jsem ho z fóra (ale bacha, je opravdu můj vlastní, není cizí!).

Tento avatar je můj vlastní a pokud ho někdo zkopíruje, bude malér!


Obrázky vkládáte za pomoci [ img=adresa obrázku]
- musíte odstranit mezeru před img a místo ,,adresa obrázku" vložíte přímou URL vašeho obrázku (obrázek nahrajete na internet, kliknete na něj pravým tlačítkem a to, co je nadepsané jako URL zkopírujete). To je vše...

Zároveň aby obrázek splňoval podmínky, musí:
- být menší než 40 Kb
- Být menší nebo roven 120x120 pixelům.

Jinak to NENÍ avatar a tudíž to taky není to, co po nás Ow chce.

A ještě něco. Někteří si tu stěžují, že avatary neumí jinak než ve veřejných ,,programech". No, tak to máte asi smůlu... Myslím, že není zase tak těžké třeba otevřít Malování, to má doma každý, a pokusit se třeba aspoň o něco svého. Není důležité, abyste vyhráli zrovna vy. tahle soutěž spíš vyžaduje snahu od zůčastněných a ti, kdo si na to nenajdou ani deset minut, aby splácali v ejdnoduchém grafickém programu alespoň nějaký lehký avatar, se podle mého pro tuto soutěž nehodí... Bohužel, je to tak.

P.S. Někde jsem tu četla komentář, že Vás nemám poučovat - tak to je hloupost. Já se nesnažím poučovta, ale pomáhat, a to je rozdíl. Na každé stránce se najde minimálně jeden dotaz, jak vložit avatar, jak ho udělat atp., případně rovnou proškrtlý čtvereček, který značí špatné vložení. Proto se snaížm na téměř každou stránku posílat návod, jak to udělat. Někteří mi za to nadávají, ať nepoučuju. No, váš názor... Jiní, a to je podle mě snad ještě ,,lepší", se tři příspěvky pode mnou zeptají, jak vložit avatar... no, je to Vaše věc, jak se budete chovta, ale musím říct, že mě velmi mrzí, když tohle o sobě slyším, že jsem namyšlená a poučuji.